SeaSure Drop Nose Pin 5mm x 40mm [36.05.40CRD]
SKU:36.05.40CRD-SEA
Sold out
Shipping calculated at checkout.
2 in stock
View full details
Drop Nose Pin 5mm x 40mm
Specifications:
  • Working Length: 40mm
  • Pin Diameter: 5mm